Dobry chłopiec...
I jakoś taki niewygodny ten film jest…Rodzina. Wolność czy kontrola? Wychowanie czy tresura? Władza. Troska czy kontrola? I czy można naprawić drugą osobę? (Robię to dla Twojego dobra, przecież! Wiem lepiej czego potrzebujesz).
19-letni Tommy (Anson Boon) lubi swoje beztroskie, pełne używek i lekkomyślnej przemocy życie. Pewnej nocy chłopak zostaje porwany przez nieznajomego, Chrisa (Stephen Graham). Budząc się w piwnicy położonego na uboczu domu, bohater trafia w sam środek dysfunkcyjnej rodzinnej dynamiki. Chris i jego tajemnicza żona Kathryn (Andrea Riseborough) próbują uczynić z niego „dobrego chłopca” poprzez wymuszoną i specyficzną resocjalizację. (Z opisu dystrybutora)
Świetny film.
Dobry chłopiec reż Jan Komasa
I jakoś taki niewygodny ten film jest…
Rodzina.
Wolność czy kontrola?
Wychowanie czy tresura?
Władza.
Troska czy kontrola?
I czy można naprawić drugą osobę? (Robię to dla Twojego dobra, przecież!, wiem lepiej czego potrzebujesz).
Polecam!
Ps Czy nie lepiej byłoby nam na łańcuchu?
Świetny film.
Dobry chłopiec reż Jan Komasa
I jakoś taki niewygodny ten film jest…
Rodzina.
Wolność czy kontrola?
Wychowanie czy tresura?
Władza.
Troska czy kontrola?
I czy można naprawić drugą osobę? (Robię to dla Twojego dobra, przecież!, wiem lepiej czego potrzebujesz).
Polecam!
Ps Czy nie lepiej byłoby nam na łańcuchu?