HerStory
zamknij
Dodano do koszyka:
kupuj dalej
idź do koszyka

Spisuję kobiece opowieści

O życiu
Grzybobranie :-)
Październik 2025 r.
Pomiędzy sprawami...
O życiu
Pękam ze śmiechu...
Październik 2025 r.
#czytajcie #poezję #kobiet
O życiu
W drodze przez pustynię cz. 5. (Do widzenia Maroko...)
Październik 2025 r.
Wdech. Wydech. Robię stop klatkę w moim sercu. Zapamiętuję. Wszytko co najważniejsze zostaje ze mną.
O życiu
W drodze przez pustynię cz. 4. (Ludzie...)
Październik 2025 r.
Ludzie. Tacy różni. Tacy podobni. Czytam wciąż wiersze Świrczyńskiej.
O życiu
W drodze przez pustynię cz. 3
Październik 2025 r.
Praktyka radości:-)
Książka o sile kobiet
Więcej
Książka o sile kobiet
Więcej
O życiu
W drodze przez pustynię cz. 2
Październik 2025 r.
W drodze przez pustynię cz. 2
O życiu
W drodze na pustynię cz. 1
Październik 2025 r.
Poezja Świrczyńskiej towarzyszy mi od wielu lat. W miłości, rozpaczy, na dnie, w porażkach i błędach, sukcesach i w szczęśliwych momentach. Tak jak joga (od 23 lat na macie!). W życiu.
O życiu
Wrześniowe Kominkowo za nami...
Wrzesień 2025 r.
To był gorący czas! Wrześniowe Kominkowo za nami...#wyjazdy#jogowe#dla#kobiet
O życiu
The Outrun. O filmie...
Wrzesień 2025 r.
Na trzeźwo nie jestem w stanie być szczęśliwa – mówi główna bohaterka filmu Rona. Po pobycie w Londynie (alkoholowym ciągu a potem odwyku) wraca na rodzinne Orkady (surowe i piękne).
O życiu
Pierwszy kasztan...
Wrzesień 2025 r.
W drodze do gabinetu… i pierwszy kasztan tego lata! #psychoterapia#gestalt#pyskowice
O życiu
Dobrze jest robić takie rzeczy w Pyskowicach...
Wrzesień 2025 r.
Było nas 18 kobiet. Ważny warsztat o kobiecej seksualności. Dobrze jest robić takie rzeczy w Pyskowicach! Dziękuję! (Projekt Pyskowicka Transformacja)
O życiu
Czasy nie-spokojne...
Wrzesień 2025 r.
Co mogę zrobić? Robić swoje. Żyć. Być blisko. Oddychać. Pracować. (I nie ulegać dezinformacji!)
O życiu
Wielka Racza!
Wrzesień 2025 r.
Wielka Racza w jeden dzień w tą i z powrotem okazała się Wielka (ale też dumna i wspaniała) a pod koniec było ciężko ale daliśmy radę :-) #świat #jest #piękny