Spisuję kobiece opowieści

O życiu
Kamyczek...
Czerwiec 2022 r.
Na zdjęciu w ręku trzymam kamyczek, który podarowała mi kiedyś w ważnym momencie mojego życia Pewna Kobieta. Kamyczek jest jasnoniebieski.
O życiu
Moja herstoria czyli Piękne Życie w Pyskowicach!
Czerwiec 2022 r.
Piękne Życie.Pyskowice 17 czerwca 2022 roku z Fundacja ARTEria.
O życiu
Świecie! Nie ustawaj jeszcze!
Czerwiec 2022 r.
Więc nie wiem, czy kiedykolwiek zdobędziemy się na to, by powiedzieć, że to, co martwe, jest martwe. Ani czy będziemy rozumnie towarzyszyć zmianom, jakie w nas zachodzą? Czy w ogóle nadążymy z rozpoznawaniem samych siebie? I czy zechcemy towarzyszyć światu, który nie ustaje?
O życiu
Miasto dyszy czerwcem...
Czerwiec 2022 r.
Ludzie zbyt szybko rezygnują z marzeń, jakby wszystko, czego pragną, powinno wydarzyć się w pierwszych trzydziestu latach ich życia. A potem już nic. Po pięćdziesiątce uznają, że najważniejsze już za nimi i żyją z takim przekonaniem przez kolejne trzydzieści lat. Albo czterdzieści. Poza tym zbyt poważnie traktują swój wiek. Jakby to on za nich decydował. Dostosowują wnętrze i oczekiwania do siwych włosów na głowie, nie rozumiejąc, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego
O życiu
Głask.
Czerwiec 2022 r.
Głask jest podstawową jednostką funkcjonowania społecznego.
O życiu
Proste życie...
Czerwiec 2022 r.
Na fotce tutaj czytam Kobietom podczas wyjazdu jogowego ,,Sezon na truskawki'', Marty Dzido. Po prostu.
O życiu
Zmysły to za mało...
Maj 2022 r.
Pyszne wino, smaczne jedzenie, muzyka i seks są super, ale bogate życie to tak naprawdę sensowne życie - głębokie relacje z ludźmi, staranie się o to, żeby uczynić świat nieco lepszym, podążanie za interesującymi, wymagającymi projektami, pewna doza zmagania się i niewygody również.
O życiu
Każdy koniec jest początkiem nowego...
Maj 2022 r.
Stoimy w kręgu. Trzymamy się ze ręce. Dłoń na dłoni.
O życiu
To właśnie moje Bieszczady...
Maj 2022 r.
Po Beniowej został tylko cmentarz, w 1946 Ruscy wysiedlili mieszkańców. Po drugiej stronie Sanu jest Ukraina. Tutaj wśród łąk buszuje rudy lis. Albo lisica.
O życiu
Pełnia Różowego Księżyca...
Kwiecień 2022 r.
O tym wszystkim rozmawiamy na jodze. Oraz czytamy wiersze Świrszczyńskiej. I o tym, że przyjemność seksualna jest naszym prawem a seks bez przyjemności to przemoc.
O życiu
Masz w życiu to na co się godzisz...
Kwiecień 2022 r.
Wszystko się dzisiaj przeplata, więc jest tym trudniej. Relacja z oblężonego Mariupola oraz życzenia wesołego grubego kurczaczka. A film ,,Thelma i Louise'' to opowieść o rozwijającej się kobiecej przyjaźni, o siostrzeństwie ale też o wychodzeniu z domu. I o buncie.
O życiu
Nie odwracać wzroku...
Kwiecień 2022 r.
A co może zaoferować zgwałconej Siostrze-Ukraince państwo polskie?
Geek Factory